ועידת ICX לניהול ארגוני  -  2015
הכנס השנתי של מנהלי הרכש
יום ה' - 09/07/2015- מרכז הכנסים החדש, גני התערוכה תל אביב
 
המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום מנהלי הרכש בישראל, מקיימים את הכנס והמפגש המקצועי השנתי של הפורום, הנערך במסגרת הוועידה לניהול ארגוני.
 
הכנס ייערך ביום ה' 09/07/2015, 
במרכז הכנסים הבינלאומי, גני התערוכה ת"א
 
ועידת ICX לניהול ארגוני הנערכת זו השנה ה-13, תכלול הרצאות מקצועיות בהשתתפות מומחים מובילים ומרצים בכירים בתחומי הליבה של ניהול הרכש.
 
הכנס יעמוד השנה בסימן ההיבטים המעשיים לניהול רכש, תוך שימת דגש על פרקטיקות לניהול משא ומתן, הגשת חוזים למכרזים וכד', והכול באמצעות מומחים מובילים ברי סמכא.
 
הכנס יפתח עם הרצאה בנושא "ניהול רכש מנצח בעידן הטכנולוגי", אותה יישא מר שוקי אייל, מנכ"ל ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה, וחבר בהנהלות ציבוריות של המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי. לאחריו ירצו מנכ"לים, מנהלים, אנשי משפט ומומחים. ההרצאות ידונו בתחומי הליבה של עבודת הרכש ויסייעו למנהלי הרכש בהבנה וביישום העבודה השוטפת של התחום.

בד בבד, תתקיים במסגרת הכנס פעילות נטוורקינג ענפה שתפגיש בין מנהלי רכש מהגופים המובילים בישראל, תוך יצירת שיתופי פעולה וקשרים מקצועיים חדשים.
 
הכנס יכלול כחלק מהאג'נדה, ביקור ביריד ענק לרכש אירגוני בהשתתפות מאות חברות. 
   
הבטיחו השתתפותכם – הירשמו עכשיו

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח- כיבוד בוקר וארוחת צהריים, אולם מותנית ברישום מראש ומוגבלת בכמות המשתתפים!
           
שעה
08:30
  תוכנית המסלול
קליטה ורישום
 

 
 
08:45   כיבוד וארוחת בוקר    

 
 
09:30   עתיד המקצוע
שוקי אייל
 
האם וכיצד משפיע האינטרנט כמדיום המרכזי בחיינו, על ניהול הרכש? אילו התאמות מנהל הרכש נדרש לעשות כדי להישאר מעודכן ולהפיק את המרב ממה שהרשת מציעה לו?
 
ההרצאה תציג את מורכבות ניהול הרכש בתקופה הנוכחית, תדון בכלים העומדים לרשותו של כל מנהל ותספק נקודת מבט מקיפה על התחזיות הנשקפות לתחום. כמו כן, יודגשו חשיבותם של חילופי מידע כללי ומקצועי, ושל שיתופי פעולה בין מנהלי הרכש דרך הפלטפורמה הרשתית. 
 
מרצה: שוקי אייל, מנכ"ל ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה, חבר בהנהלות ציבוריות של המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי
 
         
10:15   סודות ניהול המשא ומתן ברכש
לבנת קיזנר
 
אחד מתפקידיו המהותיים של מנהל הרכש, הוא ניהול משא ומתן. במהלך העבודה השוטפת התהליך עשוי להיות סיזיפי ומתיש, אך לעיתים הדרך להצלחה טמונה דווקא בפרטים הקטנים. 
 
השקעה בעבודת מחקר מקיפה, הכנה טקטית ואסטרטגית נבונה, כמו גם הגדרת מטרות ברורות ודגשים להליך המו"מ עצמו, יניבו כולם תוצאות לטווח ארוך. לבנת קיזנר, מנהלת המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז, תיתן דגשים שיסייעו למנהלי הרכש והאספקה, ותסלול את דרכם לעבר מו"מ פורה ומוצלח.
 
מרצה: לבנת קיזנר, מנהלת המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז
 
         
10:45   סיור חוויתי בתערוכת ספקים ענקית לרכש ארגוני ושי לחג
שי לחג
 
ועידת ICX לניהול ארגוני כוללת כחלק מהאג'נדה של תוכניות הכנס, גם סיור חוויתי בתערוכת ספקים גדולה וססגונית לרכש ארגוני ושי לחג. 
 
תערוכת הספקים תאפשר מפגשים עסקיים בין משתתפי הוועידה לבין הספקים והיצרנים המציגים
 
הביקור בתערוכה יתאפשר במשך כל שעות התערוכה, ולמשתתפי הוועידה יוענק פנקס מתנות ותשורות למימוש במקום
 
         
11:15   הליבה החדשה של שרשרת האספקה                    [ ניהול ]ד"ר גיא יוגב
 
עם התרחבות הפעילות האסטרטגית של ארגונים במדיה החברתית, עולה חשיבותה של מרכזיות הלקוח. הדבר נוגע גם לניהול שרשרת האספקה, בה הלקוח אינו מהווה יותר גורם סופי אלא את הליבה עצמה.
 
העובדה כי במרכז שרשרת האספקה ניצב כעת הלקוח, מגדילה את הצורך בכלים ושיטות שיעזרו לארגונים לנהל שרשרת אספקה שבנויה נכון. ההרצאה תעסוק בעדכון הלקסיקון של מנהל הרכש ומתן נקודת מבט עדכנית על שרשרת האספקה, שהפכה כעת ל"רשת" של אספקה.

 
מרצה: ד"ר גיא יוגב, מומחה לשיווק ושירות ומרצה באקדמיה, ממקימי חברת Socialasso, לשעבר משנה למנכ"ל חברת רנסיס
 
         
12:00   הפסקת כיבוד ומפגשי נטוורקינג    
         
12:30   ניהול חכם של הערכת ספקים בארגון                 [ מיחשוב ]
 


ענת סתיו
 
אם לקוחות הארגון הם לבו, הרי שספקי הארגון הם הדם שזורם בגופו ומאפשר צעידה קדימה לעבר השגת היעדים העסקיים. מטרת ארגון עסקי היא לעבוד עם ספקים אמינים ומקצועיים, שמתייחסים אל הארגון כאל הלקוח האסטרטגי ביותר שלהם. 
 
על מנת שכך תיראה המציאות, חובה על מנהל הרכש לדעת להעריך את השירותים שהוא מקבל. הרצאה זו תדגים כיצד ניתן לשלב בארגון מערכת לניהול חכם של הערכת ספקים, המאפשרת למנהל הרכש להעריך נכונה וביעילות את הספקים הנותנים לו שירותים. 
 
מרצה: ענת סתיו, מנהלת חטיבת פרויקטים וטכנולוגיות בחברת One1
 
         
13:00   הפסקה    
         
13:15   חידושים ופסיקות בדיני מכרזים וחוזים           [ סקירה משפטית ]
 


עו"ד גל הררי
 
הגשת הצעה במכרז היא משימה מורכבת, שדורשת לעיתים השקעה של זמן, אנרגיה וכסף. הגשת הצעה ללא הכרת כללי היסוד בכתיבתה, עשויה לגרום לפסילתה על הסף. 
 
עו"ד גל הררי, מומחה בדיני מכרזים ובעל משרד עורכי הדין גל הררי ושות', יגיע כדי לבחון טעויות נפוצות בהגשת מכרזים, יצביע על שגיאות רווחות בניסוח ההצעות וילמד כיצד ניתן להימנע מהן.
 
מרצה: עו"ד גל הררי, מומחה בדיני מכרזים, בעל משרד עורכי הדין גל הררי ושות' 
 
         
14:00   ארוחת צהריים חגיגית במסעדת Daily Events  
         
15:00   מופע מוסיקלי                                                    [ מופע סיום ]
  
דני רובס
הסיפורים שמאחורי השירים
 
 
זמר, פזמונאי, מלחין ויוצר מוזיקלי מוערך, ישתף את הקהל בתהליך שזירת המילים והלחן, לצד מוזיקה ושיתוף בסיפורים מרתקים שמאחורי שיריו המוכרים.
  
שמעון פרנס
סיפורה של המוסיקה הים תיכונית 
 
איש תקשורת, מנחה טלוויזיה, ומורה דרך מוסיקאלי, בהרצאה קולחת על חשיבותה של הרמוניה, של הנאה מהנוף שבדרך ולאו דווקא מן התוצאה.
 
שמעון פרנס האהוב והמוכר, בשיחה קולחת ומתובלת על ההיסטוריה של הזמר הים תיכוני בזמר העברי בתוספת נקודות ציון מסיפורו האישי.
 

 
 
16:00   סיום משוער וחלוקת סט מתנות אישי

 
 
 
ההשתתפות בכנס, בוועידה ובתערוכת הספקים אינה כרוכה בתשלום,
   וכוללת אירוח, אך מותנית  ברישום מראש.
♦ לריכוז תוכניות  הוועידה הקליקו כאן

מספר המשתתפים מוגבל - הירשמו עכשיו !