כנס מקצועי ללא התערבות של נותני חסויות בקביעת התכנים!
ניהול מערכות מידע (IT) בעידן החדש 
כנס מנהלי IT להכנת מערכות המידע לעידן החדש
יום ג' - 28  ביוני 2016              מרכז הכנסים               מלון קראון פלאזה תל אביב
 
     
   
 
המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום ICX למערכות מידע, מתכבדים להזמין את מנהלי מערכות המידע (IT) בארגונכם להשתתף וליטול חלק בכנס היערכות מנהלי מערכות מידע לעידן החדש.
 
הכנס ייערך ביום ג' – 28/06/2016 
במרכז הכנסים במלון "קראון פלאזה", תל אביב.
 
מטרת הכנס היא להכין ולשדרג את יכולתם המקצועית של מנהלי מערכות המידע ואבטחת המידע לקראת השינויים הדרמטיים בתחום. 
 
הכנס יסקור את המגמות החמות בתשתיות IT, יפרט את הפרקטיקות ההכרחיות שבניהול מערכות בארגון מורכב, יחשוף את חשיבות הגורם האנושי באבטחת המידע ומערכות המידע, יחדד את הסכנות העולות מ- Shadow IT וכיצד יש לפעול בסוגיה זו, יציג כיצד יש להטמיע פתרונות  Big Data באופן מושכל בארגון ועוד. 
 
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים, למנמ"רים, אנשי IT, מנהלי אבטחת מידע, מנהלי מחשב, מנהתי סיסטם, מנהלי תקשורת מחשבים וכל מי שתחום המחשוב והרשת נמצא תחת אחריותו.
 
למשתתפי הכנס תוענק תעודה מהודרת, בפירוט החומר הנלמד.
 
כל מה שחשוב לדעת, כל מה שצריך לדעת - עכשיו בכנס מקצועי !
דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם! 1800-555200
לנרשמים עד לתאריך 06/06/2016
דמי השתתפות מוזלים :  693  ₪
  דמי השתתפות   
דמי השתתפות :  891     ₪
המחיר כולל: השתתפות בכנס, תיק ועידה, כיבוד עשיר, הפסקות אספרסו בר במהלך ימי ההשתלמות, ארוחות צהרים חווייתיות, שי אישי, כניסה חופשית לאתר פורום ICX לאבטחת המידע ואינו כולל מע"מ.
    להורדת טופס רישום  - הקליקו כאן    
 
כנס מקצועי ללא התערבות של נותני חסויות בקביעת התכנים!
 
תוכנית הכנס וסדר יום  -  28/06/2016
       
 
09:00 המגמות החמות בתשתיות IT
   
לפני הכל, נבין לאן הולך התחום. צבי ברונר, סמנכ"ל טכנולוגיות ו-CTO ב"מלם תים", יסקור את המגמות החמות בתשתיות IT והדרכים בהן יש להיערך לשינויים הצפויים. בין היתר יפרט על מהפכת ה-Big Data ותשתיות קוד פתוח בתחום, מאפייניה של טכנולוגיית ענן מבוסס קוד פתוח, טכנולוגיית Container  והסיבות להצלחתה ועוד.
מרצה: צבי ברונר, סמנכ"ל טכנולוגיות ו-CTO, "מלם תים".
     
10:00 כיבוד בוקר ומפגשי נטוורקינג
     
10:30 פרקטיקה של ניהול מערכות בארגון מורכב
   
מערכות המידע בארגון מהוות לרוב מקור לבעיות בכל הנוגע לאבטחת המידע ושמירה על התנהלות תקינה של הארגון. איציק כוכב, הממונה על אבטחת המידע בשירותי בריאות כללית - ארגון המחשוב הגדול בישראל אחרי משרד הביטחון וצה"ל - יפרט כיצד מנהלים נכון מערכת מורכבת שבה מעל 6000 שרתים ויותר מ-1500 מערכות מידע, יספק כלים פרקטיים להטמעת שיטת עבודה אחידה ויעילה ויציע פתרונות לבעיות באבטחת המידע בארגון.
מרצה: איציק כוכב, הממונה על אבטחת המידע והסייבר בשירותי בריאות כללית.  
     
11:30 הגורם האנושי באבטחת מידע
   
הרצאה ייחודית ומרתקת הסוקרת את הגורם האנושי באבטחת המידע על רקע התפתחות הטכנולוגיות בתחום: הבנת ההתנהגות האנושית בכל הנוגע לאבטחת המידע, כיצד גורם זה ישפיע בעתיד על התחום והדרך בה ניתן לייעל ולשכלל את מערכות המידע והאבטחה בארגון בעזרת הגורם האנושי בלבד.
מרצה: ג'וני פישביין, Senior Solution Manager, Check point.
     
12:45 Shadow IT – האתגר הארגוני
 

 
 
Shadow IT הינו אחד מהמאפיינים הבולטים של עידן הארגון הדיגיטלי. הפעילות העסקית מנוהלת בחלקה בפתרונות שלא סופקו ואושרו על ידי הארגון, באמצעות המובייל ושירותי הענן, זאת לצד שימושים אישיים ופרטיים בפלטפורמות הללו. הגבולות המוכרים של פעילות המחשוב בארגון טושטשו. סוגיות אבטחת המידע, ניהול המידע ופרטיות, הנובעות מתופעת ה Shadow IT, מחייבות גישה  ארגונית וטכנולוגית שונה, הדורשת פשרות לצורך איזון האינטרסים השונים. בהרצאה זו נציג את הרקע ל Shadow IT, נתייחס לסוגיות אלו, לדילמות המלוות ארגונים ולמרחב הפתרונות האפשריים לסוגיה.
מרצה: גדי גילאון, מנכ"ל Moisec.
   
13:45 ארוחת צהריים חוויתית במסעדת שף במלון
   
14:45  Big Data – כך עושים את זה נכון
 
 
מהפכת ה-Big Data כבר כאן מזמן, וזה לא סוד. השאלה היא כיצד מטמיעים את פתרונות ה- Big Data במערכות המידע בארגון, כך שיתאימו לצרכים הספציפיים שלו. לכל ארגון יש מקורות מידע פנימיים וחיצוניים שונים, צרכי עיבוד נתונים שונים, שיקולי עלות מול תועלת, רמת אמינות נתונים שונה  ועוד. בכל אלו יש להתחשב בטרם מטמיעים פתרונות Big Data, ובהרצאה נקבל סקירה מקיפה של מקרי בוחן מוצלחים (וכאלו שפחות צלחו), הסקת מסקנות ממקרים אלו, לקחים כלליים ומבט לעתיד.
מרצה: דוד בר, Analytics Unit Manage, IBM.

16:00

סיום וחלוקת תעודות


 
  להורדת טופס רישום  - הקליקו כאן
 
 
 
 
 
יזום, הפקה וביצוע:   ICX - המרכז הבינלאומי לכנסים
הנחושת 10, תל אביב, טל:03-6949555, פקס:03-6949500  www.icx.co.il
 
 

Go Back  Print  Send Page