ניהול משאבי אנוש בעידן החדש
מרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה ת"א    21/3/2018
 
המרכז הבינלאומי לכנסים, בשיתוף פורום משאבי אנוש ממשיכים את סדרת הכנסים המוצלחת למנהלי משאבי אנוש בכירים ומזמינים אותך ואת שדרת המנהלים בארגונך להשתתף וליטול חלק בכנס ובמפגש המקצועי שמקיים המרכז בנושא.
 
הכנס יערך ביום ד': 21/03/2018,
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב.
 
הכנס יכלול סקירה משפטית בנושאים שישפיעו ישירות על משימותיו של מנהל משאבי האנוש, ויציג באמצעות מומחים מובילים כלים להשגת מצוינות במשאבי אנוש, ניתוח אנליטי על עולם העבודה ותחזיות שחשוב להביא בחשבון במהלך שנת העבודה הקרובה.
 
הכנס יחשוף בעזרת ד"ר אבי שניידר, ראש תכנית תואר שני בייעוץ ארגוני במכללה למנהל, מהן התיאוריות המופרכות עליהן מסתמכים מנהלי משאבי אנוש ובאילו פרקטיקות אפשר להחליפן כדי לנהל בצורה טובה יותר ולהצליח.
 
הכנס יכלול גם הרצאת מומחה ללינקדאין שתצייד את המשתתפים בארגז כלים חדש וייחודי.
 
הכנס יינעל בהרצאת העשרה של דר' ליאת אדרי, שתראה לנו את הדרך אל האושר.
 
 
     
הכנס מיועד לסמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלים ארגוניים, מנהלי גיוס, מנהלי הדרכה, מנהלים ארגוניים וכיו"ב   דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם 
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות בקביעת התכנים ואין מרצים מטעם.     לרישום בפקס
 הקליקו כאן
רישום און ליין
         
אל תוותרו על החוויה המקצועית - הירשמו עכשיו ! 1800-555200
לנרשמים עד לתאריך 10/03/2018
דמי השתתפות מוזלים :  792   ₪
דמי השתתפות   
דמי השתתפות :  891     ₪
 
המחיר כולל: השתתפות בכנס, תיק ועידה, כיבוד עשיר, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחות צהרים חווייתיות, שי אישי, חברות בפורום המקצועי למשאבי אנוש וניהול ארגוני ואינו כולל מע"מ.
 
להורדת טופס לרישום בפקס  - הקליקו כאן רישום און ליין

 
תוכנית הכנס  וסדר יום  לתאריך:  21/03/2018
 
08:30   התכנסות, רישום וכיבוד קל
         
09:00   סקירה משפטית בנושאים שישפיעו על משימותיו של מנהל מש"א 
 
סקירה משפטית חשובה ועדכנית על הסוגיות המהותיות ביותר העומדות כיום לפתחם של מנהלי משאבי אנוש ואת השלכותיהן על תהליכי ניהול עובדים ומשימותיו של מנהל משאבי האנוש. 
 
הרצאת חובה שתציג סרגל משפטי מנחה לתהליכי גיוס עובדים, הערכת עובדים, סיום העסקה, התקשרות עם פרילנסרים, קבלנים עצמאיים, התארגנות עובדים ועוד.
 
מרצה: עו"ד אפרת דויטש, משפטנית מומחית מובילה בדיני עבודה, יועצת ומלווה תהליכי רה-ארגון מורכבים, וניהול מו"מ קיבוציים ואישיים
 
         
10:00   כיבוד בוקר  ומפגשי נטוורקינג    
         
10:30   מצוינות משאבי אנוש - בחשיבה מחודשת ומיקוד בחוויית העובד

 
 
הכוחות הפועלים בשוק התעסוקה בעשורים האחרונים, וחילופי הדורות במקום העבודה, דוחפים גופי משאבי אנוש לחשוב מחדש על חווית ה"לקוחות שלהם" - העובדים והמנהלים העושים שימוש בשירותי משאבי האנוש השונים.
 
משאבי האנוש צריך כיום לא רק להוות שותף אפקטיבי להנהלת הארגון במימוש האסטרטגיה הארגונית, ולא רק לממש את שירותי משאבי האנוש השונים באופן יעיל ואפקטיבי, אלא גם לספק לעובדים חווית "לקוח" יוצאת מן הכלל.
 
מיכל יונג- מובילת תחום HR Excellence בחברת AKT תציג בהרצאה חוויתית את השפעות השינויים בזירה המסחרית על שוק התעסוקה, וכיצד משאבי האנוש יכול לתכנן ולעצב את השירותים השונים עבור ה"לקוחות" שלהם.

מרצה: מיכל יונג, מובילת תחום HR Excellence בחברת AKT
 
         
11:15  
עשר תחזיות במשאבי אנוש לשנת 2018
   
הרצאה חשובה הכוללת ניתוח אנליטי על עולם העבודה ומשאבי אנוש שתציג את 10 התחזיות החשובות לשנת 2018  ובכללם הכניסה של הכלכלה ההתנהגותית למקום העבודה, כלים ליצירת מפרודוקטיביות, טכנולוגיות חדשות, בלוקצ'יין החדשנות העולמית ועוד.
 
מרצה: ד"ר פנחס יחזקאלי- יועץ אסטרטגי וארגוני, מרצה בארגונים ובאקדמיה והמפתח של מערכת EFRON לאבחון רשתי, שותף בחברת "יצור ידע"
 
         
12:00   הפסקת כיבוד ומפגשי נטוורקינג    
         
12:15   חברות עם חזון מצליחות יותר? מיתוסים ניהוליים שחשוב להחליף
   
החל מתיאוריית המוטיבציה של מאסלו ועד האמונה שמשוב לעובדים משפר ביצועים - ד"ר אבי שניידר, ראש תכנית תואר שני בייעוץ ארגוני במכללה למנהל מפריך אמונות, תיאוריות ופרקטיקות ניהוליות עליהן מסתמכים מנהלים רבים, שבמקרה הטוב פשוט לא עובדים ובמקרה הרע הם גורמים נזק.
 
ההרצאה תעשה סדר בעולם הניהול של משאבי האנוש, תחשוף מהן התיאוריות המופרכות עליהן מסתמכים המנהלים ובאילו פרקטיקות אפשר להחליפן כדי לנהל בצורה טובה יותר ולהצליח.
 
מרצה: ד"ר אבי שניידר- ראש תכנית תואר שני בייעוץ ארגוני במכללה למנהל
 
         
13:00   סודות וטיפים לגיוס מוצלח של עובדים בלינקדאין
   
איך להגיע בקלות למועמדים הנכונים ולחסוך לארגון זמן וכסף.
ההרצאה תלווה בדוגמאות מעשיות ותצייד את המשתתפים בארגז כלים חדש וייחודי.
 
מרצה: לירון ורסנו פרץ - יועצת גיוס בכירה ומומחית לגיוס עובדים ומנהלים בלינקדאין
 
13:45   ארוחת צהריים חוויתית במסעדת המלון    
         
14:30   אנטומיה של האושר
   
מה הם החיים הטובים אם לא פסיפס של הרכיבים שגורמים לנו לאושר. כשמבינים את המנגנונים בגופנו אשר מובילים להרגשה טובה, ניתן להפעיל אותם באופן טבעי. 
 
דר' ליאת אדרי, מומחית לביולוגיה רפואית, תעניק לנו בהרצאה העשרה מרתקת ,מעצימה ומעוררת השראה, כלים מהפסיכולוגיה ההתנהגותית שמסייעים לפרוץ את גבולות המחשבה, גורמים לאורח חיים טוב יותר, לחשיבה חיובית, להגשמה עצמית ולאושר. 
 
מרצה: דר' ליאת אדרי  PHD , מומחית לביולוגיה רפואית ומראשוני המדענים הפורצים את גבולות המחקר ומנגישים את עולם המדע ותובנותיו לקהל הרחב.
 
         
15:45   סיום הכנס וחלוקת תעודות    
         
 להורדת טופס לרישום בפקס  -  הקליקו כאן   רישום און ליין
     
 
יזום, הפקה וביצוע:   ICX - המרכז הבינלאומי לכנסים
הנחושת 3, תל אביב, טל:03-6949555, פקס:03-6949500  www.icx.co.il