כנס ודיון בהשתתפות מומחים לבחינת צעדים להבטחת חסכונות העובדים בקרנות הפנסיה
 
מרכז הכנסים הבינלאומי, גני התערוכה תל אביב  ◄   19/07/2017
 
         
המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום משאבי אנוש ופורום ועדי העובדים, מתכבדים להזמינך להשתתף ולקחת חלק בכנס ודיון על עתיד הפנסיה בישראל.
 
התחזיות העדכניות שמשמיעים מומחים על עתיד הפנסיה בישראל אינן מזהירות ומעמידות בסימן שאלה גדול את יכולת החוסכים לקבל את הקצבה המובטחת עם צאתם לגמלאות.
.
לדעת מומחים מאיים המשבר בענף הפנסיה להפוך דור שלם של עובדים לעניים עם פרישתם!
 
הכנס יערך ביום רביעי 19/07/2017, בשעה 12:00 בבוקר, אולם המליאה – במרכז הקונגרסים תל אביב
     
על סדר היום:
הרפורמה שמציע משרד האוצר להגנה על כספי הפנסיה:

 
האם אופי הרפתקני של ניהול של כספי החוסכים בקרנות הפנסיה והגמל שחלקו נובע מהעדר רגולציה ופיקוח מספיקים, לצד משבר מתמשך בשוק ההון וחובות ענק של טייקונים שלא מחזירים את ההלוואות שקבלו מכספי החוסכים, יביאו לקריסת המערכת הפנסיונית בישראל? 
 
 
המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום משאבי אנוש ופורום ועדי העובדים ובהשתתפות מנהלי כספים וחשבים מהחברות המובילות במשק, ינסו לענות על שאלה זו ויקיימו במסגרת ועידת ישראל ליחסי עבודה דיון רב משתתפים על עתיד הפנסיה ועל היכולת של המערכת הפנסיונית בישראל לצאת מהמשבר.
בפאנל המומחים:
הראל שרעבי, מנהל הפנסיה באגף שוק ההון במשרד האוצר, רונן טוב, משנה למנכ"ל ויו"ר הגמל והפנסיה במיטב דש, קובי רוזין, מנכ"ל IBI בית השקעות, רועי אופיר, ראש אגף הייעוץ בבנק דיסקונט, עינת סקורניק, ראש מערך יעוץ השקעות ויעוץ פנסיוני בבנק לאומי, חגית בכור, מנהלת האגף ליעוץ ומחקר בבנק הפועלים, ששון מנה, מנהל שותף במשגב ביטוח פנסיה פיננסים 
 
מנחה: עו"ד (רו"ח) אמיר גבאי, מומחה מוביל לחיסכון פנסיוני
 
לפני תחילת הדיון יציג שרון גילר, מנכ"ל סוכנות Wobi – את המערכת החדשה והמסקרנת שפתחה חברתו, המאפשרת לחוסכים לאסוף את המידע על כל תיק ההשקעות הרשומים על שמם במערכת הפיננסית בישראל תוך חישוב ובצגת תחזית על החיסכון שיעמוד לרשות החוסכים עם צאתם לפנסיה. 
הכנס מתקיים המסגרת וועידת ישראל ליחסי עבודה,  ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת כיבוד וארוחת בוקר.
 
השתתפתכם חשובה - הרשמו עכשיו!
 

ארגון והפקה:   ICX  -  המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות      

טל:  03-6949555,  פקס: 03-6949500,  www.hr1.co.il