ועידת ישראל למשאבי אנוש  -  2019  
   
מרכז הכנסים, גני התערוכה תל אביב  23/1/2019  
   
המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום משאבי אנוש  מתכבדים להזמינכם לועידת ישראל למשאבי אנוש ולהנות מחוויה מקצועית יוצאת דופן, עם מומחים, מרצים ואישים המבוקשים בישראל.       הירשמו עכשיו !    
   
 
   
הוועידה תדון בנושאים שעל סדר היום, תעשיר את הידע המקצועי ותעניק חוויה מרתקת המשלבת מקצועיות, מפגשי נטוורקינג, תערוכת ספקים, אוכל טוב והכל בחינם!       הקליקו להרשמה   ההשתתפות בוועידה אינה כרוכה בתשלום   
       
       
 
   
   
הוועידה מציעה השנה מספר מסלולי התמחות ועניין בהם:  

כנס יחסי עבודה כנס משאבי אנוש כנס מנהלי רווחה
     
ניהול הדרכה ניהול קנינות ורכש ניהול כספים
 
   
ניתן לשלב בין מסלולי התוכן בהתאם לתחומי התעניינותכם ולהשתתף בכל ההרצאות והסדנאות במתחם הוועידה.  
   
 
   
דיונים המרתקים על תחומי הליבה של ניהול ההון האנושי  
   
מרכז הכנסים, גני התערוכה תל אביב  4/8/2018  
   
מיטב המרצים ואנשי המקצוע על במה אחת - הירשמו עכשיו!
הוועידה תארח את משה (בּוֹגִי) יַעֲלוֹן, שר הביטחון ומשנה לראש הממשלה לשעבר להרצאה בנושא:
 
"מנהיגות לאומית אל מול אתגריה של מדינת ישראל"
   
   
דור ה- Y  כאילו אין מחר
ילדי דור ה –Y  נולדו בתחילת שנות השמונים, עם התהוות העולם הגלובלי, אל תרבות השפע, התחנכו על ברכי הקפיטליזם ולמדו שדבר אינו עומד בפני הרצון אולם יצאו לשוק העבודה בזמן המשבר הכלכלי העולמי של 2008, והחלו לחפש דירות בשיאו של משבר הדיור המקומי - אז פלא שהם מבולבלים?
 
ד"ר תמר אלמוג, מומחית למידה תציג את הדיוקן של הדור הדיגיטלי והגלובלי ביותר בתולדות החברה הישראלית. 
 
   
רווחה חכמה
האם תוכנית הרווחה ותקציבי הרווחה מכוונים לייצר ערך עבור הארגון וצרכיו? האם פעילות הרווחה תורמת למטרות ארגוניות כמו שימור או מחוברות לארגון?
 
 
   
   
הוועדים בעידן החדש
ועידת ישראל ליחסי העבודה מקדישה השנה את דיונה לגל התאגדויות העובדים, שהולך ומתעצם, ומעמידה לוועדי העובדים (וותיקים וחדשים באחד),בעזרת מומחים ברי סמכא, שולחן ערוך של כללי "עשה" ו"אל תעשה" להצלחה בתפקידו של וועד העובדים.
 
 
   
   
מגדר ותקשורת: נשים על המסך גברים עם השלט
טליה פלד קינן עיתונאית ואשת תקשורת, בהרצאה מרתקת על מגדר ותקשורת. תתמקד באחריות  של התקשורת על הדרך בה אנו מתלבשים ועל הדרך בה נתפסים נשים וגברים מבחינת מסוגלות, יכולות ואפשרויות קריירה.
   
 
אתיקה דיגיטלית ומשאבי אנוש
העולם הדיגטלי טס קדימה ומשפיע על כל תחומי החיים. הוא הופך את החינוך, את הבטחון והצבא והוא חי ובועט גם בניהול משאבי האנוש. הכל מהיר, הכל טס קדימה ומאיים להפיל את מי שלא מעודכן. 
 
פלטפורמות, אג'נדות ותיאוריות מתחדשות מדי בוקר: מערכות ניתוח עובדים ועבודה, מערכות פידבק על עובדים, אפליקציות של לימוד עצמי וקבוצתי של עובדים בארגון (עם או) בלי עובדים מארגונים שונים – כל אלה מכריחים אותנו לפעול במהירות ולחשוב מהר. אבל רגע: בואו נעצור.
   
להצליח גם כשעמדת המוצא נראית נחותה
חיליק מגנוס, מייסד וראש יחידת החילוץ, בהרצאה מרתקת בה הוא יספר כיצד באמצעות שילוב נכון עבודת צוות, הפעלת אנשים וחשיבה יוצאת דופן אפשר לסיים כל משבר בהצלחה יוצאת דופן, גם כשעמדת המוצא נראית נחותה.
   
   
מנהיגות אישית ומימוש יעדים
שמעון אמסלם סוחף את המשתתפים למסע אישי מעורר השראה בדרך להצלחה וניצחון. אמסלם חושף דרך הסיפור האישי שלו איך בונים מנהיגות אישית ומנהיגות קבוצתית.
 
איך מתמודדים עם כישלונות, לחץ ומשברים, כיצד למנף משבר להצלחה.
 
   
   
איך בא לי משהו מתוק "האתגר ללא סוכר"
 
מכירים את זה? ברור. מי לא? ובכן, תאמינו או לא - אבל לי כבר לא בא מתוק. אוקיי, זה היה קצת שקר. יש בי לפעמים געגוע למשהו מהחיים שהיו לי פעם. פסטות, גלידות, זה נכון. אבל האמת היא שמרבית הזמן אין לי עוד את הצורך ל״משהו״ הזה.
 
רוני זינגר עיתונאית שנגלמה תסביר איך זה נגנלים מהסם הזה שכולנו צורכים הרבה יותר מדי. 
   
   
כשלים בקבלת החלטות 
האם אנחנו מעדיפים ברירות מחדל ונוטים לא לקבל החלטות אקטיביות המשנות את המצב הקיים?
 
האם אנחנו משלבים את ההיגיון ואת הרגש והאינטואיציה בצורה נכונה בהחלטות? איך אנחנו מתמודדים עם אי ודאות? האם עודף בחירה זה דבר טוב? האם יש כשלים אופייניים שאנחנו עושים בקבלת החלטות?
 
ההרצאה עוסקת באחת המחלות הגדולות של העולם המודרני- ההיצע הרב מדי שגורם לנו להיכשל בקבלת החלטה נכונה. באופן פרדוקסלי אם היו לנו פחות אפשרויות בחירה, היו לנו סיכויים טובים יותר לקבל את ההחלטה הנכונה
   
   
טכנולוגיה בשירות המשאב האנושי
חוויית העובד בארגון מושפעת ממגוון קריטריונים. אנשי משאבי אנוש נדרשים לספק לעובדים ולמנהלים כלים לניהול קריירה ומחזור חיים. 
 
על כלים אילו להיות קלים ופשוטים לשימוש ולהוות חלק משולחן העבודה היומיומי . 
 
בהרצאה נדבר על התפתחות הכלים הטכנולוגיים העומדים לרשות משאבי אנוש ונביא מקרה אירוע מטבע- חברת התרופות הגנרית המובילה בעולם


   
   
 | | | | |  תערוכת ספקים למשאבי אנוש ורווחת העובדים  | | | |
   
תערוכת הספקים היא חלק מהאג'נדה של הוועידה וביקור בה מעשיר וחושף את המבקרים למאות ספקים ומוצרים חדשים המסייעים למנהלי משאבי אנוש ורווחה בקידום המרחב הארגוני ופיתוח הרווחה לעובדים.
   
   
 | | | | |  מופעים מוזיקאלים מרגשים  | | | |
   
רבקה זהר ולירון לב ניר חיימוביץ
   
מופע משותף ומרגש של הזמרת רבקה זהר ולירון לב בליווי עשיר ניר חיימוביץ - אמן על חושי במופע מעבר לגבולות ההיגיון
   

   
ההשתתפות בוועידה, בכנסים המקצועיים, במופעים והביקור בתערוכה, אינם כרוכים בתשלום אולם מחייבים רישום מראש.       הרשמו היום
   
 
       
   
   
 
   
   
   
בואו לקחת חלק בדיונים המרתקים על תחומי הליבה של ניהול משאבי אנוש  
 

ארגון והפקה:  המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות 
טל:03-6949555
  Office@icx.co.il    www.icx.co.il