תוכנית מסלול משאבי אנוש
יום ד' - 4/7/2018 - מרכז הכנסים החדש, גני התערוכה תל אביב
 
תדמיתו של הארגון בעיני הציבור, המשקיעים וההון האנושי הופך להיות מרכיב קריטי ביכולת הארגון לממש את האסטרטגיה העסקית שלו ולשגשג לאורך זמן.
 
וועידת ישראל למשאבי אנוש תציג השנה סקירות ומגמות שרובם ככולם חדשנות וקריאת השכמה על ההתעוררות והצמיחה של הארגונים החברתיים (The Social Enterprise).

ד"ר עדנה פשר, מומחית לתהליכי התחדשות של ארגונים, תסביר בכנס למה הנחות העבודה והכלים של העבר כבר אינם תקפים, ויש צורך לפענח את המציאות המתהווה ולהיערך מחדש להתמודד איתה בעזרת תפיסות וכלים שאנו נדרשים להמציא תוך כדי תנועה.

מומחי חברת Deloitte יחשפו בכנס אינפוגראפיה על הניהול החברתי של ההון האנושי, יסבירו למה זה קורה, אילו אתגרים זה מציב ומה הפתרונות העומדים בפני הדרג הניהולי?

בכנס יתארח פני קימלמן - משנה למנכ"ל וסמנכ"ל משאבי אנוש 
  
בקבוצת אסם, יציג את שיטת הקואוצ'ינג שהפעיל בחברה אשר הביאה לשיפור משמעותי בחיזוק תחושת שייכות העובדים ושיפור הביצועים שלהם בכל קבוצת אסם.
 
הכנס יינעל במופע מיוחד משיריו המרגשים וסיפור חייו הסוערים של ג'ורג' ברסנס, במופע שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד ובתרגום השירים של קובי מידן.
 
הוועידה תכלול כחלק מהאג'נדה סיור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש ולרווחה ארגונית, שתציג מרקם ססגוני של הצעות שי לחג (ראש השנה), לצד מוצרים ושירותים לרווחת עובדים, לרבות שירותי תיירות, אירועים ותרבות פנאי.
 
הכנס מיועד לסמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה ומנהלי פיתוח וגיוס עובדים.
ההשתתפות בוועידה, בתערוכה ובאירועים, אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח של כיבוד בוקר, ארוחת צהריים וצ'ופרים, אולם מותנים ברישום מראש ומוגבל בכמות משתתפים!
 
  מנחה: אמיר זמורה, יועץ תקשורת, מומחה התמודדות וניהול משברים ארגוניים


שעה
09:00
  תוכנית וסדר יום

קליטה ורישום
 

 
 
09:30   קבלת פנים, וכיבוד בוקר  

 
 
09:45   אינפוגראפיה: הניהול החברתי של ההון האנושי - סקירת מגמות חשובות מאיה בר-לב
 
דו"ח חדש שערכה חברת הייעוץ Deloitte המבוסס על סקר ענק שהקיף יותר מ- 11000 מנהיגים ומנהלים של משאבי אנוש ועסקים מסביב לעולם, מהווה קריאת השכמה ומצביע על התעוררות וצמיחה של הארגונים החברתיים (the Social Enterprise). 
 
תדמיתו של הארגון בעיני הציבור, המשקיעים וההון האנושי הופך להיות מרכיב קריטי ביכולת של הארגון לממש את האסטרטגיה העסקית שלו ולשגשג לאורך זמן. 
מאיה בר-לב, מנהלת תחום הייעוץ הארגוני ניהולי בדלויט תסקור את ממצאי הדוח ותסביר בהרצאה מרתקת למה זה קורה ואילו אתגרים זה מציב ומה הפתרונות העומדים בפני הדרג הניהולי? 
 
מרצה: מאיה בר-לב, מנהלת תחום הייעוץ הארגוני ניהולי לפירמת הייעוץ וראיית החשבון Deloitte
 
         
10:30  
סיור חוויתי בתערוכת ספקים למשאבי אנוש ורווחת עובדים


תערוכת הספקים להייטק
 
הוועידה תכלול כחלק מהאג'נדה סיור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש ולרווחה ארגונית, שתציג מרקם ססגוני של הצעות שי לחג (לראש השנה), לצד מוצרים ושירותים לרווחת עובדים, לרבות שירותי תיירות, אירועים ותרבות פנאי.

תערוכת הספקים תאפשר מפגשים עסקיים בין משתתפי הוועידה לבין הספקים והיצרנים המציגים.
 
הביקור בתערוכה יתאפשר למשך כל יום הוועידה
 
         
11:00   ניהול משאבי אנוש תחת אילוצים

ד"ר עדנה פשר
 
בעידן של חוסר ודאות ומציאות מורכבת וסוערת, הניהול בכלל וניהול משאבי אנוש בפרט מציבים אתגרים מורכבים יותר ויותר.
 
הנחות העבודה והכלים של העבר כבר אינם תקפים, ויש צורך לפענח את המציאות המתהווה ולהיערך מחדש להתמודד איתה בעזרת תפיסות וכלים חדשים, שאנו נדרשים להמציא בעצמנו תוך כדי תנועה.
 
ד"ר עדנה פשר, מומחית לתהליכי התחדשות אסטרטגית של ארגונים ובעלת ניסיון רב בניהול תחת אילוצים, תציג בהרצאה מקצועית, הנחות עבודה חדשות בכל הקשור לניהול אנשים בארגונים לצד סיפורי הצלחה, שאפשר ללמוד מהם, איך ניתן להצליח לנהל את משאבי האנוש גם תחת אילוצים ואתגרים.
 
מרצה: ד"ר עדנה פשר, יו"ר קבוצת פשר יועצים לניהול, יועצת ומומחית לתהליכי התחדשות אסטרטגית של ארגונים
 
         
11:30   הפסקת כיבוד ומפגשי נטוורקינג    
         
12:00   תקשורת פנים ארגונית בעידן הדיגיטלי 
איתי רפופורט
 
 
העיתונאי איתי רפופורט, יציג בהרצאה קולחת וייחודית את העידן החדש בתקשורת פנים ארגונית הנעשית במתכונת של מהדורת חדשות המופקת, מופצת ומשודרת לכלל העובדים בארגון ישירות למייל ולנייד. 
 
ההרצאה תציג ותדגים איך התקשורת הפנים ארגונית בסביבה הדיגיטלית, הופכת באחת ל"מדורת השבט" של עובדי הארגון, תוך שהיא סוקרת את המתרחש בארגון, היכרות עם מקבלי ההחלטות על מהלכים חשובים, התמודדות עם מצבים משתנים, גיבוש וחיזוק נאמנות העובדים, כלי ייחודי לקידום מסרים והנעה לפעולה. 
 
מרצה: איתי רפופורט, מנכ"ל ועורך ראשי של חברת החדשות הפרטית של ישראל, עיתונאי, זוכה פרס גדעון לב ארי למצוינות עיתונאית בטלוויזיה, ראש מערכת ברשות השידור וכתב "אולפן שישי" בחדשות 2, לשעבר.
 
         
12:30   הפסקת כיבוד והמשך הסיור בתערוכת הספקים לרווחת עובדים
         
13:00   תפקיד ההובלה של משאבי אנוש בארגון האג'ילי המודרנידני (דנקו) קובץ׳

 
 
למרות שאג׳יל נתפס כהטמעה טכנולוגית, אג׳ייל הינה הטמעה HR-ית לכל דבר. מדובר בשינוי התפיסה הארגונית והתרבות בחברות במסווה של הטמעה טכנולוגית. 
 
ההפנמה אג'לית, החלה בשלושת השנים האחרונות אולם במרבית הארגונים, מזוהה המגמה עם מחלקת משאבי האנוש שלא רק משתתפת בהטמעה, אלא אף מובילה אותה. 
 
דני קובץ, ממיסדיי אג׳ימה, מומחה בגיבוש צוותים, מוטיבציה והנעת עובדים יסביר מדוע ואיך יכול מנהל משאבי האנוש להוביל את ההטמעה האג׳ילית ומה זה יתרום לו ולארגון.
 
מרצה: דני (דנקו) קובץ׳ מדריך אג׳יל בינלאומי, מלווה ומטמיע בעשור האחרון את השיטה ברחבי העולם.
 
         
13:30   איך להתאים את שיטות הניהול ופעילות משאבי האנוש לדור הצעירפני קימלמן
 
חברות רבות מתמודדות עם אתגר של שימוש בשיטות ארגוניות ישנות מול עובדים ומנהלים בני דור-Y וה-Z. 
 
מדובר בכוח אדם איכותי ואינטליגנטי, אך שונה ממה שהארגון היה רגיל אליו בעבר. עובדים ומנהלים אלו נחשבים מסורים אך בד בבד, אינם 'אומרי הן' והם לא מקבלים סמכות כמובן מאליו. הם שואלים שאלות, מודעים ליכולותיהם, מחפשים אתגרים וזזים במהירות ממקום למקום. 
 
פני קימלמן יציג בהרצאתו, את שיטת הקואוצ'ינג שתרמה לשיפור של עשרות אחוזים בחיזוק תחושת שייכות העובדים ושיפור הביצועים של עובדים אלו בקבוצת אסם.
 
מרצה: פני קימלמן - משנה למנכ"ל וסמנכ"ל משאבי אנוש, רגולציה ופיתוח עסקי אסם השקעות
 
         
14:00   ארוחת צהרים במסעדת-  Daily Events  
     
14:45  
 | | | | |  מופע סיום  | | | |
     ברסנס - טרובדור
ג'יל בן-דוד  
בין המתיקות של שארל אזנבור והטרגדיות של אידית פיאף, ברסאנס היה נחשב לפגע רע. לעשב השוטה שהורס לכולם את החגיגה הקורקטית. לזה שמסביר מדוע נערות ליווי עדיפות על גבירות מטופחות, מדוע גנבים טובים יותר משוטרים ולמה מוסד הנישואין הוא פשע נגד האנושות.
 
השירים המרגשים והחיים הסוערים של ג'ורג' ברסאנס, במופע שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד. 
 
אהבת הנשים של ברסנס, אהבת הקהל ליוצר הגדול, האהבה המיוחדת של הקהל העברי לברסנס ואף הגעגועים ליוסי בנאי הגדול...
 
ג'יל בן-דוד, שחקן ובמאי, שיחק בשנים האחרונות בשורה של תפקידים בתאטראות גשר, הבימה ובית לסין, בסרטי קולנוע וסדרות טלוויזה מובלים, במופע מרגש, שר משירי ברסנס המלווים בתרגומים של קובי מידן.
     

 
 
16:00   סיום, חלוקת מתנות ופיזור 

 
 
 
ההשתתפות בכנס, בוועידה ובתערוכת הספקים אינם כרוכים בתשלום,
   וכוללים אירוח מלא, אולם מותנים ברישום מראש ובאישור החברה המארגנת.
♦ לריכוז תוכניות  הועידה הקליקו כאן

מספר המשתתפים מוגבל - הירשמו עכשיו !
 
 
הצטרפו עכשיו לפורום הישראלי למשאבי אנוש וניהול ארגוני 
 

Go Back  Print  Send Page